O nás

Cestovná kancelária ONEWORLD Travel s.r.o. – LuxusnéPlavby.sk je najväčším slovenským predajcom okružných plavieb.

 

Bola založená v roku 1999 s cieľom poskytovať komplexné služby cestovného ruchu na najvyššej kvalitatívnej úrovni, so zreteľom na spokojnosť klienta a v neposlednom rade i na dobrú cenu.

Od roku 2009 sme sa postupne orientovali na produkt okružných plavieb a pod čoraz známejšou značkou LuxusnePlavby.sk sme momentálne najväčším špecializovaným predajcom tohto druhu dovolenky na slovenskom trhu.
V našom portfóliu máme plavby od viac ako 25 lodných spoločností; kompletnú ponuku od menších spoločností, cez štandardné a prémiové, až po luxusné a ultra-luxusné, vrátane špeciálnych expedičných a tematických spoločností.
Viaceré lodné spoločnosti zastupujeme v pozícii Preferred Partner za Slovenskú Republiku.

Počas nášho pôsobenia sme získali viacero prestížnych ocenení; k tým posledným patria All-Star v kategórii Best Selling Partner pre MSC Cruises a Protagonisti del Mare v kategórii Best Selling Top Partner pre Costa Cruise za 2019.

Od 1. apríla 2021 sme rozšírili našu pôsobnosť aj na Českú republiku, pod značkou ONEWORLD Travel - LuxusnePlavby.cz.


A od 1. mája 2021 nás v Bratislave nájdete na adrese Vajnorská 21/A.

Našou filozofiou je odbornosť, ochota a osobitný prístup ku každému klientovi.

Náš tím pozostáva zo špecialistov na plavby, s dlhoročnými skúsenosťami v cestovnom ruchu. 
V snahe poskytovať objektívne a aktuálne informácie sa pravidelne zúčastňujeme na odborných školeniach, webinároch a ship visits; a osobne plavby absolvujeme tak často, ako sa len dá.

Naša ponuka:

 • Individuálne plavby - pre jednotlivcov a malé skupiny; za najlepšie dostupné oficiálne ceny určené pre slovenský trh; bez rezervačných a manipulačných poplatkov
 • Skupinové plavby - za zvýhodnené skupinové ceny; od 8 až 10 kajút (podľa podmienok konkrétnej lodnej spoločnosti)
 • Skupinové plavby s delegátom - s asistenciou skúseného sprievodcu / delegáta našej CK počas celej cesty
 • Plavby na mieru - podľa vašich predstáv a potrieb; pre jednotlivcov i skupiny; firemné podujatia, semináre, incentívy ...
 • Doplňujúce služby - letenky, doprava do prístavu, parkovanie v prístavoch, cestovné poistenie, prenájom áut, ubytovanie a pobyty pred alebo po plavbe, sprievodcovské služby, vstupenky na podujatia atď.

Na našej webovej stránke uverejňujeme kompletnú ponuku 17 plavebných spoločností: AIDAAzamaraCarnivalCelebrity Cruises, Celestyal CruisesCosta CruisesCunard LineHolland America LineHurtigrutenMSCNCLOceania CruisesP&OPrincess CruisesRegent Seven SeasRoyal Caribbean a Silversea.
Trasy, ceny a obsadenosť týchto plavieb sú aktualizované automaticky raz za deň.. Okrem nich aj manuálne vkladané plavby niektorých ďalších spoločností a, v neposlednom rade, aj naše vlastné produkty: obľúbené skupinové plavby  so sprievodcom.

A ak vám ani jeden z termínov plavieb z našej aktuálne publikovanej webovej ponuky nevyhovuje alebo pri rozhodnutí potrebujete poradiť, prostredníctvom nášho jednoduchého formulára nám môžete zaslať vaše požiadavky a my vám ušijeme plavbu na mieru, podľa vašich kritérií a želaní, v rámci vašich finančných možností.

Partnerský program pre cestovné kancelárie

Ako jediná špecializovaná kancelária s ponukou plavieb sme si na území Slovenska vybudovali rozsiahlu sieť partnerských cestovných kancelárií, ktoré s nami spolupracujú.
Okrem sprostredkovaného provízneho predaja plavieb vyše 30 spoločností naším partnerom ponúkame aj bezplatné zaškolenie, priame vstupy do rezervačných systémov, dodávame im materiály a brožúry, organizujeme tematické workshopy, edukačné plavby FamTrips a organizované návštevy lodí ShipVisit.
A ako jediní poskytujeme bezplatne aj zobrazovanie našej kompletnej ponuky priamo na webových stránkach naších partnerov, cez tzv. embedovanie.
Podrobné informácie o možnostiach partnerskej spolupráce nájdete tu

Cestovná kancelária ONEWORLD Travel s.r.o. je členom IATA (International Air Transport Association) - Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov. Náš aktuálny certifikát IATA nájdete tu.

Cestovná kancelária ONEWORLD Travel s.r.o. je poistená proti úpadku. Poistný certifikát nájdete tu.

Naši obchodní partneri:

Európska Cestovná poisťovňa   IATA International Air Transport Association - Medzinárodné združenie leteckých dopravcov   Austrian Airlines Lodná spoločnosť MSC Cruises    Lodná spoločnosť Costa Crociere  
Dovolenky Ultra Last Minute     Funradio

Náš tím

 • Anna Kovarovičová
  Anna Kovarovičová
 • Janka Maar
  Jana Maar
 • Team ONEWORLD Travel - Barbora Strúharová
  Barbora Strúharová
 • Veronika Trokšiar Makovická
  Veronika Trokšiar Makovická
 • Miroslava Kubincová
  Miroslava Kubincová
 • Timea Kovácsová
  Timea Kovácsová
 • Nikola Homolová
  Nikola Homolová